Liepājas metalurga fani

By: virtualliepaja

Nov 01 2009

Birkas:, , , , ,

Tēma: Liepāja

1 komentārs

Aperture:f/10
Focal Length:17mm
ISO:200
Shutter:1/0 sec
Camera:NIKON D90

1. novembrī “Daugavas” stadionā risinājās finālspēle starp Liepājas metalurgu un Ventspils futbola klubu. Ar lielām cerībām gaidītā čempiona titula atgriešanās pie Liepājas metalurga likumsakarīgi notikusi. Bet ne par to runa. Šoreiz par futbola karsējiem. Latvijā jau izsenis ir slavena karsēju un fanošanas kultūra. Īpaši tā spēcīgi izpaužās hokejā un basketbolā. Futbolā mazāk. Taču nu jau krietnu laiciņu spēcīgas karsēju tradīcijas izveidojušās arī Liepājā. Šodien bija spilgti redzams, ka atšķirībā no Ventspils futbola kluba karsējiem, kas spilgti izceļas ar prokrievisku noskaņojumu (kāds sakars Ventspils futbola klubam ar Krievijas karogiem uz drēbēm vai savādiem uzrakstiem kā Russian stile?), Liepājas karsēji ir pilnīgs pretstats.
Jebkurā gadījumā, šodien bija redzams, ka sports Liepāju vieno. Tūkstošiem Liepājas metalurga atbalstītāju bija tribīnēs. Noskaņojums varens. Tas taču ir galvenais. Un liels paldies par to Liepājas futbola karsējiem.
Uzņemts ar Nikon D90, Sigma 17-70mm.
Vairāk bilžu te: http://www.poga.lv/photos/aigarsp/sets/set:35324/.

Advertisements

One comment on “Liepājas metalurga fani”

  1. Tas arī iemesls, kāpēc no trim vadošajiem Latvijas futbola klubiem tieši “Liepājas Metalurgs” man simpatizē visvairāk. Atceros, reiz Latvijas kausa finālspēlē atrasties tuvumā Metalurga faniem bija daudz patīkamāk, kā krievvalodīgajiem kāda cita kluba līdzjutējiem treniņbiksēs. Arī pati komanda jau latviskāka par FK Ventspils un arī Skonto. Turklāt būt Skonto līdzjutējam man, neskatoties uz to, ka esmu rīdzinieks, neļauj atmiņas no deviņdesmito gadu vidus par ar šo klubu saistītiem samērā netīriem gājieniem (tie kas tolaik sekoja līdzi Latvijas čempionātam, atceras, par ko ir runa).

    P.S. Bet tā nebija nekāda finālspēle. Vienkārši situācija turnīra tabulā bija izveidojusies tāda, ka ar neizšķirtu šajā spēlē pietika, lai liepājnieki nodrošinātu čempionu titulu.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: